Start
Międzygminny Otwarty Konkurs Ortograficzny

 

mo

 
Dieta - Trening - Motywacja

 

dieta

 

I Konferencja dla Młodzieży

Zespół Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego

w Bolechowie, ul. Obornicka 1

(sala gimnastyczna)

25 kwietnia 2018 w godzinach 11.00 - 14.25

(analiza składu ciała 9.30 - 10.45)


Więcej…
 
Finał Powiatowy XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego

 

UPS_1293W dniu 18 kwietnia 2018 w Zespole Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego odbył się Finał Powiatowy XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. Rywalizowało siedem drużyn w dyscyplinach sprawdzających wiedzę teoretyczną, m in. z zakresu historii motoryzacji, przepisów ruchu drogowego oraz w dyscyplinach wymagających wiedzy i umiejętności praktycznych: precyzyjnej jazdy samochodem czy pokonania toru przeszkód na motorowerze.

Więcej…
 
Zajęcia relaksacyjne

 

20180418_14560711 i 18.04.2018r. klasy: 1A i część policyjna klasy 1B miały możliwość wzięcia udziału w dwugodzinnych zajęciach  relaksacyjnych na sali fitness, któe przygotowała  Pani Teresa Adamska-Handl z poradni psychologiczno-pedagogicznej w Murowanej Goślinie. Profesjonalne przygotowanie, jakim były muzyka z głośników, zestaw głośnomówiący oraz pomoce w sali, wpłynęły na to, że młodzież miała możliwość poczucia się jak na prawdziwym treningu!

Więcej…
 
Sprawni jak Żołnierze

 

P108076017 kwietnia w Rogoźnie odbył się 41 finał wojewódzkich zawodów "SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE" organizowany przez Kuratorium Oświaty w Poznaniu. Zawody zostały otwarte przez burmistrza Rogoźna. Uczestnicy rywalizowali ze sobą w pięciu konkurencjach: rzut granatem, pierwsza pomoc, test sprawnościowy, strzelanie i bieg na orientację.

Więcej…
 

Ogłoszenia

 

GODZINY OTWARCIA BIBLIOTEKI:

 


Więcej …