Start Aktualności
Aktualności
Bio w Palmiarni

 

DSC_0415Nie można nauczyć się biologii i geografii tylko w sali lekcyjnej - idąc tym tropem, z którym trudno się nie zgodzić, grupa przyrodników z obu budynków naszego zespołu odbyła zajęcia terenowe z biologii i geografii w ramach kółka przyrodniczego pod okiem Anny Stefańskiej i Weroniki Hańczyk. Miejscem zmagań z bioróżnorodnością i biogeografią była poznańska Palmiarnia.

Więcej…
 
I KONFERENCJA DLA MŁODZIEŻY DIETA-TRENING-MOTYWACJA 25 kwietnia 2018 r.

 

UPS_1568W budynku Zespołu Szkół im. Gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie Nauczyciele z Zespołu Promocji Zdrowia zorganizowali pierwszą konferencję dla uczniów klas trzecich oddziałów gimnazjalnych. Ilość miejsc była ograniczona, a te szkoły, które odpowiedziały na nasze zaproszenie, sprawiły nam swoją obecnością ogromną radość. Uczniowie pozytywnie ocenili całe przedsięwzięcie.

Więcej…
 
Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety"

 

20180426_17024326 kwietnia 2018r. w Dolsku odbyły się Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „O Srebrne Muszkiety". Zawody przebiegały w pełnej sportowej rywalizacji atmosferze. Najlepszym zawodnikiem z naszej szkoły został Gracjan Nowak.

Więcej…
 
Pożegnanie klas maturalnych

 

UPS_2270„Sapere aude” („Odważ się być mądrym”) - słowa te stanowiły motto gali pożegnania maturzystów Zespołu Szkół w Bolechowie,  która odbyła się  27 kwietnia 2018r. Na tej szczególnej uroczystości swoją obecnością zaszczycili nas: Radny Powiatu Poznańskiego Pan Stanisław Woźniak, Pani Dorota Brajewska reprezentująca Urząd Miasta i Gminy Murowana Goślina, Starszy Wizytator Kuratorium Oświaty w Poznaniu pułkownik doktor Jerzy Licki,

Więcej…
 

Ogłoszenia

Dyżur pielęgniarki w każdą środę w godzinach od 8:00 do 13:00