Start Aktualności Aktualności 2017/2018 Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów
Konkurs Językowy dla Gimnazjalistów

 

banner_kj

 

Szanowni  Nauczyciele  języków  obcych! 

Po raz  kolejny pragniemy zaprosić  Państwa  uczniów  do wzięcia udziału

w Konkursie Językowym  dla Gimnazjalistów ( j.angielski, j.niemiecki, j.rosyjski),

który odbędzie się  9.03.2018r.  o godz. 9.00 w Zespole Szkół w Bolechowie.

Konkurs  będzie składał się, podobnie  jak w poprzednim roku, z dwóch części. Po pisemnym teście wielokrotnego wyboru sprawdzającym  wiedzę z zakresu bogactwa leksykalnego i  struktur gramatycznych  nastąpi część  ustna (finał) w języku polskim, w której  uczniowie będą mieli  możliwość wykazania się wiedzą kulturową o wybranych  krajach angielsko -  i niemieckojęzycznych.

Tegorocznym tematem dla uczniów przystępujących do angielskiej części Konkursu będzie Zjednoczone Królestwo i Irlandia,

a dla  uczniów  z grupy niemieckiej – Austria i Szwajcaria.

Uczniowie uczący się języka rosyjskiego powinni wykazać się wiadomościami dotyczącymi Rosji.

Konkurs zakończy się około godz. 12.30.

Zachęcamy do udziału w Konkursie, także w kategorii języka niemieckiego i rosyjskiego.

Mamy świadomość, że  obecnie większość uczniów kontynuuje w gimnazjum naukę języka angielskiego, natomiast rozpoczyna  dopiero naukę niemieckiego lub rosyjskiego i  zapewniamy, że test  będzie dostosowany do ich możliwości.   

Załączamy regulamin obydwu części i formularz zgłoszeniowy.

Prosimy o wypełnienie go i przysłanie faksem  (61-812-60-40) lub drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. -

w terminie do  26.02.2018.  
Wszelkich  informacji na temat  Konkursu  udzielają również  nauczyciele  języka  angielskiego i niemieckiego

pod  numerem  61-812-60-40 (od poniedziałku do piątku  w  godz. 8.00- 13.00).

Zespół nauczycieli języków obcych

 

Materiały do pobrania:


Zaproszenie


Regulamin konkursu


Karta zgłoszeniowa