97 dni do Matury...

DSC_894627. stycznia o godz.18.00 w Hotelu Jaśmin, w Owińskach rozpoczął się długo oczekiwany Bal Studniówkowy tegorocznych maturzystów Zespołu Szkół im. Generała Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. W uroczystości brały udział klasy: 3A oraz 4 TiL wraz z wychowawcami: Panią Dorotą Kopczyńską i Panem Grzegorzem Śliwińskim.

Studniówkę rozpoczął tradycyjny polonez, do którego choreografię przygotowały Panie: Klaudia Janiszewska i  Karolina Wrzesińska.

Po wspaniałym występie głos zabrała Pani Dyrektor, Beata Strama, a także przedstawiciele maturzystów i Samorządu Uczniowskiego. Nauczycielom wręczono piękne kwiaty, a maturzyści wraz z wychowawcami zostali wyróżnieni koniczynkami.

Po zakończeniu części oficjalnej przyszedł czas na ucztę i zabawę, która pod okiem DJa trwała do drugiej w nocy.