Start Aktualności Aktualności 2017/2018 Powiatowe Zawody Strzeleckie w Swarzędzu
Powiatowe Zawody Strzeleckie w Swarzędzu

20180410_12543710 kwietnia trzy zespoły reprezentowały naszą szkołę w Powiatowych Zawodach Strzeleckich w Swarzędzu. Nagrodą główną był PUCHAR PRZECHODNI, będący w obiegu zawodów już od 2004r. Uczestnicy strzelali z broni pneumatycznej.

Zawodnicy z naszej szkoły mieli trudne zadanie, musieli bowiem obronić puchar, który nasza szkoła wygrywa od lat. Reprezentanci naszej szkoły podołali zadaniu, kolejny raz udało się im wygrać.

I miejsce w klasyfikacji drużynowej zajął zespół w składzie: Aleksandra Gryczka, Katarzyna Wojewoda, Mateusz Dyrszlag
II miejsce w klasyfikacji drużynowej zajął zespół: Renata Kowalew, Roksana Sztramko, Gracjan Nowak
III miejsce natomiast zajęło Gimnazjum w Bolechowie
IV miejsce w klasyfikacji drużynowej zajął zespół : Martyna Owczarzak, Seweryn Marcinkowski, Filip Mroczkowski.

Gratulacje!