Start Koła zainteresowań
Koła zainteresowań
Treningi karate

 

Pan Grzegorz Śliwiński prowadzi w Murowanej Goślinie (SP nr 2, ul. Kutrzeby 3) treningi karate, wktórych mogą brać udział bezpłatnie uczniowie ZS w Bolechowie.

Więcej…
 
Koło Biblioteki
Koło Biblioteki "Pozytywnie Zakręceni" obejmuje działalność  plastyczną i fotograficzną.

Adresat:  dla  wszystkich chętnych  uczniów Technikum i Szkoły Zawodowej  w Murowanej Goślinie.

Więcej…
 
Kółko języka niemieckiego
Sylabus spotkań: symulacja matury ustnej na poziomie podstawowym i rozszerzonym, ćwiczenia umiejętności językowych z zakresu rozumienia tekstu czytanego oraz słuchanego, praca z arkuszami egzaminacyjnymi z zakresu struktur leksykalno-gramatycznych, wykorzystywanie programów komputerowych do nauki języka niemieckiego, współczesna niemiecka kinematografia.
Więcej…
 
Kółko Filmowe

W naszej szkole działa Kółko Filmowe. Spotkania odbywają się raz w miesiącu. W tegorocznym repertuarze znajdą się filmy poruszające trudne tematy dotyczące moralnych wyborów bohaterów, poszukiwania własnej tożsamości, nie zabraknie też kina polskiego.

Więcej…
 
Koło miłośników biblioteki

Od wielu lat w naszej szkole działa Koło Miłośników Biblioteki. W tym roku, a dokładnie 26 maja ze łzami w oczach pożegnaliśmy starszych członków koła, ktorzy zostali uhonorowani medalami i dyplomami.

Więcej…
 
Szkolne Kluby Sportowe

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły są Mistrzami Powiatu w siatkówce chłopców i dziewcząt. To dyscyplina, w której wiedziemy prym. Ale największą i najliczniejszą popularnością ciszy się piłka nożna chłopców. Duża sala gimnastyczna pozwala na prowadzenie zajęć z tej dyscypliny przez cały rok szkolny. Organizujemy również turnieje wewnątrzszkolne.

Więcej…
 
Szkolne Koło Strzeleckie "DEZYDERY"
SZKOLNE KOŁO STRZELECKIE "DEZYDERY" ZOSTAŁO ZAŁOŻONE W 1997r. Z INICJATYWY GRUPY ZAPALEŃCÓW SPORTÓW OBRONNYCH. POCZĄTKI BYŁY TRUDNE,ALE SYSTEMATYCZNIE WSZYSTKIE PRZESZKODY BYŁY POKONYWANE A O ZAWODNIKACH Z BOLECHOWA MÓWIONO CORAZ WIĘCEJ I CZĘŚCIEJ.NALEŻY ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA ZAANGAŻOWANIE MŁODZIEŻY WE WSZYSTKIE PRZEDSIĘWZIĘCIA ORGANIZOWANE PRZEZ KOŁO "DEZYDERY".

DO DNIA DZISIEJSZEGO Z INICJATYWY KOŁA STRZELECKIEGO (OBECNIE UKS).

Więcej…
 
Koło miłośników logistyki

- Celem przeprowadzanych w roku szkolnym 2009/2010 spotkań, zajęć będzie przygotowanie uczniów do udziału w kolejnej edycji III Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Podczas zajęć będziemy omawiali zagadnienia, które pozwolą uczniom dobrze przygotować się do udziału w Olimpiadzie.

Więcej…