Start Zakręceni pozytywnie
Zakręceni Pozytywnie
Michał Szeląg i jego pasja

 

1Nazywam się Michał Szeląg. Jestem pogodnym, sympatycznym, charyzmatycznyym i wysportowanym, do tego też skromnym młodzieńcem. Uwielbiam słuchać muzyki ( trochę rock, reggae, rap, trochę klubowej ), ale największą moją pasją jest piłka nożna, której poświęcam większość czasu. Gram w klubie KS Łopuchowo razem z kolegami z klasy, na pozycji obrońcy. Piłką nożną zaraził mnie brat, Marcin.

Więcej…
 
Daniel Chodziński i jego pasja

 

siatkaMoją pasją jest siatkówka, którą trenowałem od 4klasy szkoły podstawowej do 3 klasy gimnazjum. Obecnie zaprzestałem treningów na rzecz logistyki. Może to jakaś przyszłość. Daniel Chodziński 1TL

 
Patrycja Kaźmierczak i jej pasja

 

3Nazywam się Patrycja Kaźmierczak. Jestem uczennicą klasy 1b.
Od dawna, bo od 7 roku życia, interesuję się końmi. Od 3 lat jeżdżę w Stajni Owińska, gdzie naprawdę dużo się uczę: doskonalę techniki jazdy konnej, a także uczę się,  jak obchodzić się z tymi pięknymi zwierzętami , co trzeba robić w różnych przypadkach. W stajni panuje naprawdę przyjazna atmosfera, więc spędzam tam każdą wolną chwilę.

Więcej…
 
Patryk Draniczarek i jego pasja

 

12Patryk Draniczarek to uczeń klasy 2c. Jego pasją jest strzelectwo. „KBKS -  broń strzelecka na naboje o kalibrze 5,6 mm. Z takiej broni obecnie strzelam. Właśnie  mija 1,5 roku od momentu rozpoczęcia treningów. Moje indywidualne osiągnięcia to: 3 miejsce na Mistrzostwach Wojewódzkich w Pleszewie w Strzelaniu z KBKS i Wiatrówki indywidualnie,  lecz drużynowo na tych zawodach 1 miejsce, drużynowe  2 miejsce w zawodach Sprawni Jak Żołnierze , 3 miejsce -Srebrne Muszkiety na szczeblu wojewódzkim oraz

Więcej…
 
Krzysztof Kowalewski i jego pasja

 

11Krzysztof kowalewski uczeń klasy 2 technikum logistycznego został Mistrzem Polski Juniorów w Halowych Mistrzostwach Polski w Tenisie na Wózkach. Zawody odbyły się w dniach 27-30 grudnia 2011r. w Drzonkowie ( województwo lubuskie ).Krzysztof jest zawodnikiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Integracji „Gem” w Miękowie. To młody utalentowany zawodnik, który w tenisa na wózkach gra od 2011r.

Więcej…
 
Konrad Czapracki i jego pasja

 

10Nie wiadomo, dlaczego zacząłem interesować się koleją. Nikt w rodzinie ani nie pracował na PKP, ani nie miał takiego hobby. W wieku 8 lat dostałem pierwszą kolejkę elektryczną, co chyba było iskrą do rozpoczęcia mojej  przygody. Mniej więcej w tym samym czasie po raz pierwszy podróżowałem pociągiem na trasie Poznań Garbary – Poznań Główny. W roku 2001 po raz pierwszy odwiedziłem parowozownię w Wolsztynie. Było to moje pierwsze zetknięcie z czynnym parowozem i wtedy poczułem niezwykłą fascynację tymi maszynami. Już wiedziałem, że to nie będzie tylko przelotna ,,znajomość’’. W roku 2002 pierwszy raz odwiedziłem Maltankę – wtedy jeszcze nie wiedziałem, że za kilka lat będę tu bywał prawie codziennie…

Więcej…
 
Pani Kludia Janiszewska i jej pasje

 

1Pani Klaudia Janiszewska uczy w naszej szkole wychowania fizycznego, jednak nie tylko aktywność fizyczna jest jej pasją.

Psy to moja pasja, której poświęcam czas codziennie. Razem z mężem hodujemy Berneńskie Psy pasterskie od 15 lat. Hodowla to też wystawy psów, na które jeździmy nie tylko w Polsce ale też za granicą. Miłość do psów często idzie w parze z miłością do koni i tak jest w moim przypadku.

Więcej…
 
Iwo Wojcieszak

 

9Żeglarstwem interesuję się od 3 lat. Patent żeglarza jachtowego zdobyłem w Klubie Żeglarskim "Kotwica" w Rogoźnie. Dobre wyniki w biegach i pływaniu pozwoliły, abym zakwalifikował się na rejs Szkoły pod Żaglami kpt. K.Baranowskiego. Pierwsza edycja szkoły w 2010 roku zakończyła się po miesiącu żeglugi na skutek połamania masztów w Zatoce Biskajskiej. 17 września 2011 rejs został wznowiony. Trasa prowadziła ze Szczecina przez Kanał Kiloński, Morze Północne, Kanał La Manche na Wyspy Kanaryjski, Wyspy Zielonego Przylądka, Karaiby.

Więcej…
 
Klaudia Nowak i jej pasja

 

8Swoją pasję do koni odkryłam, mając ok. 10 lat. Na początku sama się wszystkiego uczyłam, ale od 5 lat jeżdżę pod okiem instruktora (Szkółka Jeździecka KAWALKADA w Rakowni) i sama pomagam w prowadzeniu jazd. W dniu dzisiejszym nie wyobrażam sobie życia bez tego wspaniałego sportu oraz bez cudownych zwierząt, jakimi sa konie.

 
Marta Lis i jej pasja

 

7Zaczęłam jeździć, gdy miałam 9 lat.Jeżdżę w Klubie Jeździeckim Raduszyn, który reprezentuję na zawodach.
Startuję w konkurencji skoki przez przeszkody.
Pierwszy raz startowałam w zawodach w wieku 12 lat, dzisiaj regularnie startuję na moim klubowym koniu- klaczy Belle Femme.

 
Joanna Grzebyta i jej pasje

 

Asia Grzebyta jest uczennicą klasy 1b.
Konie są moją pasją odkąd pamiętam. Ale konno jeżdżę dopiero od 7 lat. Obecnie należę do klubu jeździeckiego i mam za sobą nieliczne starty w zawodach towarzyskich. Konie to niezwykle mądre i oddane zwierzęta, dlatego uwielbiam z nimi przebywać. Pozwalają mi oderwać się od wielu problemów. Poza tym interesuje mnie fotografia. Chętnie fotografuję krajobrazy. Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła kupić swój wymarzony aparat, co pomoże mi rozwijać własne umiejętności.

 
Pan Tomasz Metler i jego pasja

 

6Pan Tomasz Metler jest w naszej szkole nauczycielem PO i WF. Tak opisuje swoje zainteresowania:"moją wielką pasją oprócz sportu i turystyki jest myślistwo, będące kontynuacją tradycji rodzinnych. Łowiectwo uszlachetnia charakter, uczy pokory, wytrwałości i cierpliwości. Myślistwo to nie tylko polowania, ale przede wszystkim praca w łowisku, która umożliwia zwierzęto przetrwanie w dzisiejszym zurbanizowanym świecie i możliwość niepowtarzalnego, bliskiego kontaktu z naturą.

 
Ania Albin i jej pasje

 

5Ania jest uczennicą klasy 1b. Od ponad 4 lat gra na gitarze ( najchętniej muzykę rockową). Niezwykłą pasją zaraziła Anię jej siostra. Ale Ania uwielbia też fotografować, zwłaszcza zachody słońca, i rysować abstrakcje oraz pejzaże.

 
Kinga Garstkiewicz i jej pasja

 

4Kinga jest uczennicą klasy 1b.

Od 8 już lat śpiewa w chórze ( przez 7 lat w chórze dziewczęcym "Canzona", obecnie w chórze kameralnym "Canzona"). Niedawno razem z "Kameralistkami" zdobyła brązowe pasmo na VII Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek. Dzięki swojej pasji zwiedziła prawie całą Europę ( dwa lata temu na przykład odwiedziła Hiszpanię, w ubiegłym roku Włochy) i poznała mnóstwo wspaniałych ludzi. Kiedyś niechętnie uczęszczała na zajęcia ( to był pomysł Jej rodziców), a dziś nie wyobraża sobie życia bez chóru.

 
Pani Ewa Pomin i jej pasja

 

3Ewa Pomin – nauczycielka języka niemieckiego w naszej szkole, w czasie wolnym udziela się społecznie. Jej przygoda z działalnością charytatywną zaczęła się  w roku 2002, kiedy to wspólnie z kilkoma osobami utworzyła Goślińskie Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych.
Panią Pomin można zobaczyć z osobami niepełnosprawnymi na pływalni, w kinie, teatrze, operze. Od 8 lat propaguje w stowarzyszeniu aktywną turystykę. Osoby niepełnosprawne z rodzicami zwiedziły już prawie całą Polskę.

Więcej…
 
Pani Teresa Michalska i jej pasje

 

2Pani Teresa Michalska to nauczyciel fizyki i matematyki w naszej szkole. Pracę dydaktyczną łączy od wielu lat z niezwykłą pasją. Navigare necesse est, vivere non est necesse łac. żeglowanie jest rzeczą konieczną, życie - niekonieczną.To motto mojego życia, żegluję od zawsze, początkowo na olimpijskiej klasie Finn, w której byłam czterokrotnie medalistką Mistrzostw Polski. Później na olimpijskiej klasie 470. Jako emerytka żeglarska kupiłam łódkę klasy Snipe i żeglawałam, osiągając sukcesy - Mistrzostwo Niemiec.

Więcej…