Pomoc dla potrzebujących!
1.POMOC DORAŹNA FINANSOWA – już dziś dotrze do poszkodowanych w Murowanej Gośliny, z którymi ma kontakt OSP w Murowanej Goślinie.
2.Trwa sporządzanie LISTY POTRZEB MATERIALNYCH.
3.KONTO POMOCY FINANSOWEJ.
Ośrodek Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie oraz Stowarzyszenie KB Katorżnik w Murowanej Goślinie informują, że jest możliwe wpłacanie środków finansowych na rzecz osób poszkodowanych.
Zostało utworzone konto bankowe, na które można dokonywać wpłat
Stowarzyszenie KB Katorżnik Murowana Goślina
BZ WBK 11 1090 1463 0000 0001 3206 8728.
z dopiskiem WYBUCH GAZU.
4.POMOC MATERIALNA ZGŁOSZENIA/OFERTY POMOCY
Już w nocy zaczęły spływać oferty pomocy od mieszkańców nie tylko naszej gminy, ale też z sąsiednich miast i gmin. Uruchomiony został adres mailowy pomoc@murowana-goslina.pl na który można przesyłać oferty pomocy. W mailu należy podać: imię i nazwisko; nr telefonu; formę pomocy (w temacie wiadomości – np. śpiwory, pożywienie, kosmetyki, materiały budowlane i inne). Dzięki temu będzie można szybko przekazać konkretną pomoc do potrzebujących!

Beata Strama
Dyrektor Zespołu Szkół w Bolechowie

(fot. dzięki uprzejmości Kamila Grzebyty)