W pierwszym semestrze bieżącego roku szkolnego udało się nam wygrać Ranking klas.
 W ramach nagrody otrzymaliśmy dzień wolny z wychowawcą i kwotę 250 złotych. Skorzystaliśmy z dnia wolnego i pojechaliśmy na wycieczkę integracyjną do Poznania. W kinie Poznań Plaza obejrzeliśmy najnowsza produkcję filmową „ Escape room”. Film opowiada o grupie przyjaciół, która wybrała się do tytułowego escape room. Pokoje zagadki to modna aktualnie forma spędzania wolnego czasu. Wchodzisz do zamkniętego pokoju i musisz wytężyć umysł by znaleźć wskazówki, które pozwolą Ci go opuścić. Grupa przyjaciół uczestnicząca w zabawie szybko przekonała się, że to co biorą za żart wkrótce staje się grą o życie własne i znajomych. Ten film to wytwór popkultury, czyli łatwy, ale niezbyt mądry. Po kinie posiłek i spacer po Poznaniu.
W  przyszłości może pojedziemy zmierzyć się z zagadkami oferowanymi w escape roomie. Tym razem w świecie realnym. Dziękujemy za możliwość wyjazdu i sponsorowanie.

 

 Klasa Ibb