Jesteśmy jedyni i niepowtarzalni. Nasza szkoła łączy trzy formy turystyki: spływ kajakowy, ze zwinnością w parku linowym i paintballem.

Młodzież ma okazję aktywnie spędzać czas. Sprawdza swoje możliwości, poznaje swoich rówieśników i siebie. Doskonali różne formy ruchu, zwinność, celność, taktykę i spryt w grach terenowych.

Desant, to aktywna wyprawa w poszukiwaniu wrażeń, która odbyła się w miniony wtorek 6 czerwca 2017 roku. Uczniowie naszej szkoły brali udział w spływie kajakowym rzeką Wełną na odcinku 15-tu km. Wspinali się po ściance wspinaczkowej. Strzelali z łuku, markera i wiatrówki. Pokonywali trasy linowe i zjazdy tyrolskie, oraz bawili się na polu paintballowym. Poznawali  życie biwakowe.

Desant – to dopełnienie projektu ,,Bezpieczna Woda” i wspaniała zabawa, która na stałe wpisała się w kalendarz szkoły.

Gratulacje dla uczestników.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Jarosław Schraube